Настройки відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

10.10.2019 відбулася нарада керівників закладів освіти про  впровадження системи НАССР у закладах освіти Комишанської сільської ради відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 1.10.2012 № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)»

P113074210 жовтня 2019 року в приміщенні Комишанської сільської ради відбулося засідання опікунської ради Комишанської сільської ради. На засіданні розглядалися питання, що стосуються добробуту дітей.

Триває ремонт покрівлі Качанівського СБК

В селі Комиші проводиться капітальний ремонт водогону

В селі Качанівка проводяться  роботи з благоустрою території сільського кладовища

В Малій Павлівці тривають робти по підключенню новозбудованої амбулаторії до систем водозабезпечення та електропостачання

Охтирське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби інформує, що з 01 жовтня 2019 року на території Сумської області почнеться компанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Вакцину розкидатимуть з літаків над лісовими та польовими угіддями Сумської області.

Приманка безпечна для людей і тварин, має вигляд невиликих брикетів розміром із сірникову коробку з запахом м’ясокісткового борошна, в середині желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Такі заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, які є природним джерелом збудника сказу.

Прохання при виявленні приманок- не брати їх руками й не переносити з місць розкладання.

 

Нарешті збулася мрія і батьків, і дітей, і всіх жителів села Мала Павлівка: новенькі вікна нині змінюють увесь вигляд  закладу освіти! Підрядна організація працює у вихідні дні швидко, бо вереснева погода свої примхи може показати у будь-яку хвилину. На світлинах можна побачити і заміну вікон в музейній кімнаті, і в коридорах школи. Злагоджено діють усі ланки процесу - старі вікна одразу будуть вивезені на утилізацію, щоб навчальний процес не переривався ні на день! Тож побажаємо нам дочекатися ще й утеплення фасаду школи, адже створення належних, комфортних умов для навчання та розвитку - це запорука здоров’я наших дітей.

Проєкт «Пенсійний фонд України у смартфоні» розроблено з метою реалізації розвитку системи надання електронних послуг «Е-пенсія» та забезпечує максимально зручну та оперативну взаємодію громадян з ПФУ

Відтепер громадяни мають можливість доступу до електронних сервісів Фонду у зручному форматі з мобільних пристроїв – смартфонів та планшетів.

Мобільний додаток забезпечує: користування електронними послугами Фонду з мобільних пристроїв; доступ усіх працюючих (застрахованих осіб) до інформації, що міститься в електронній обліковій картці соціального страхування у Реєстрі застрахованих осіб, щодо анкетних даних, заробітної плати та інформації, надбаного страхового стажу; можливість контролю за сплатою страхувальниками страхових внесків; доступ пенсіонерів до даних електронної пенсійної справи; оперативний доступ до електронного реєстру листків непрацездатності; підвищення якості надання послуг.

З 1 жовтня 2019 року Урядом впроваджується грошова готівкова та безготівкова форма виплати населенню пільг на житлово-комунальні послуги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі»

При грошовій безготівковій формі: 

 Пільги надаватимуться через АТ «Ощадбанк», який вестиме персоніфікований облік пільговиків і коштів для виплати пільг. АТ «Ощадбанк» самостійно перераховуватиме кошти за надані пільговику комунальні послуги

Щомісяця надавачі комунальних послуг для "Ощадбанку" формуватимуть онлайн-платіжку пільговика. Банк згідно з наданою інформацією перераховуватиме їм пільгу. Про це, та про те, скільки залишається заплатити за комуналку, банк одразу інформуватиме пільговика SMS-повідомленням.

Для автоматизованої оплати комунальних послуг отримувачам пільг необхідно: до 1 жовтня 2019 року надати до управліня соціального захисту населення за місцем реєстрації (проживання) номери своїх мобільних телефонів.