Конституція України (ст.40,ст.55)

Закон України "Про місцеві державні адміністрації"

Закон України "Про звернення громадян"

Постанова Кабінету Міністрів України від 14 ківтня ; 348 "Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації"

Постанова Кабінету Міністрів України "Інструкція з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації"

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №858 "Про затвердження Класифікатора звернень громадян"

Загальна декларація прав людини

Про  організацію  особистого прийому громадян сільським головою та посадовими особами Комишанської сільської ради на 2019 рік

Про організацію особистого прийому громадян сільським головою та посадовими особами Комишанської сільської ради на 2020 рік