• Куди можна звернутися з питань запобігання і протидії корупції?

Запобігання проявам корупції

01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2, Кабінет Міністрів України.

01220, м.Київ, вул. Банкова, 11, Офіс Президента України.

• За якою адресою я можу надіслати звернення поштою?

Надішліть звернення поштою за адресою:

42721, с. Комиші, вул. Київська, 1 Охтирський район, Сумська область

• Чи можу я особисто принести звернення?

Безпосередньо від Вас звернення приймуть за адресою:

с. Комиші, вул. Київська, 1 Охтирський район, Сумська область, кабінет № 2

Наші працівники будуть раді Вас бачити з понеділка до п’ятниці з 8:00 до 17:15 за винятком обідньої перерви з 12:00 до 13:00. Не забудьте, що у п’ятницю держслужбовці мають короткий день – з 8:00 до 16:00.

• Як правильно оформити звернення?

Відповідно до статті 5 Закону України  "Про звернення громадян" у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

• В якій термін розглядається звернення?

Відповідно до статті 20 Закону України "Про звернення громадян" звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.